Firma

NORDWECO Sp.z o.o.
Od początku działalności (rok 1992) zajmujemy się dostawą profesjonalnych urządzeń audiowizualnych oraz kompleksowych rozwiązań składających się z systemów projekcji wizyjnej, nagłośnienia, tłumaczeń symultanicznych, centralnego sterowania i innych. Od ponad dwudziestu lat produkujemy  multimedialne pracownie językowe.

Historia
NORDWECO Sp.z o.o. powstała w wyniku przekształcenia w 2006 r w spółkę z o.o. firmy NORDWECO działającej na rynku od roku 1992 (prowadzonej przez osobę fizyczną).
Od powstania firmy naszą zasadą było dostarczenie naszym klientom niezawodnych rozwiązań opartych o urządzenia i produkty znanych i sprawdzonych producentów oraz zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego tak, aby proponowane rozwiązania w pełni odpowiadały oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów
Jesteśmy zespołem profesjonalistów otwartych na Państwa oczekiwania i potrzeby. Mamy nadzieję, że już wkrótce pozwolą nam Państwo to udowodnić…
Na rynku polskim jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w branży. O naszym przygotowaniu świadczą nasze realizacje i grono stałych klientów.

Satysfakcja klientów

Profesjonalna obsługa

Dokumentacja techniczna

Niska awaryjność

 
Złóż zamówienie dzisiaj a otrzyasz kupon upoważniający do 10% zniżki ! Więcej